| Kapasite | 8GB - 1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kalite | %100 Orijinal |
| Malzeme | Plastik |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Sınıf Seviyesi | C10 |
|---|---|
| cips | Hynix V7/KIOXIA |
| Aplicatiuon | Akıllı telefon, kamera, tablet PC |
| Hafıza Kartı Adı | Yüksek hızlı SD kartlar |
| Renk | özelleştirilmiş veya varsayılan olarak tamamen siyah |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Kapasite | 128 GB/256 GB |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Paket | Özelleştirilebilir |
| Okuma hızı | 180 MB/sn |
| Yazma hızı | 135 MB/sn |
| Ürün | SD Hafıza Kartı |
|---|---|
| Şunun için kullanın | CCTV Kamera |
| cips | Hynix V7 |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Paket | Varsayılan veya perakende blister |
| Kalite | Kontrplak durumda |
| Malzeme | plastik |
| Türü | TF kartı |
|---|---|
| Kapasite | 16GB / 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Ağırlık | 5g |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| İsim | Flaş hafıza kartları |
|---|---|
| Renk | Siyah veya basılı |
| Sertifika | CE and RoHS |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |