| Capaciteit | 8 GB tot 1 TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Materiaal | Plastic |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Klasse niveau | C10 |
|---|---|
| Spaanders | Hynix V7/KIOXIA |
| Applicatie | Smartphone |
| Geheugenkaartnaam | SD-kaarten met hoge snelheid |
| Kleur | aangepast of standaard allemaal zwart |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Capaciteit | 128GB/256GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees snelheid | 180 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 135 MB/s |
| Product | SD-geheugenkaart |
|---|---|
| Gebruik voor | CCTV-camera |
| Spaanders | Hynix V7 |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Kleur | Aangepast |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Pakket | Standaard of winkelblister |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
| Materiaal | plastic |
| Type | TF Kaart |
|---|---|
| Capaciteit | 16GB / 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| gewicht | 5G |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Naam | Flash-geheugenkaarten |
|---|---|
| Kleur | Zwart of bedrukt |
| Certificering | CE and RoHS |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |