| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| fabryka | Tak |
| Stan produktu | Nowy |
| Tworzywo | plastikowy |
| Prędkość | C10, U3, V30, A1 |
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Gwarancja | 3 lata |
| Interfejs | SDIO 3.0 |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Gwarancja | 1 rok ograniczonej gwarancji |
|---|---|
| Prędkość | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Typ przechowywania | Pamięć Flash |
| typ | Karta SD |
| Pochodzenie | Chiny |
| nazwisko | Karta TF z dużą prędkością |
|---|---|
| Logo | niestandardowe |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Status produktu | Nowy |
| Zakres temperatur przechowywania | -25°C-85°C |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Pojemność | 8 GB do 1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Jakość | 100% oryginał |
| Materiał | Plastikowe |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Poziom klasy | C10 |
|---|---|
| CHIPS | Hynix V7/KIOXIA |
| Aplicatiuon | Smartfon, aparat, tablet |
| Nazwa karty pamięci | Szybkie karty SD |
| Kolor | dostosowane lub domyślne, całe czarne |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Pojemność | 128 GB/256 GB |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Pakiet | Możliwość dostosowania |
| Czytaj prędkość | 180 MB/s |
| Prędkość zapisu | 135 MB/s |