| Προϊόν | Κάρτα μνήμης SD |
|---|---|
| Χρήση για | Κάμερα CCTV |
| Τσιπς | hynix V7 |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Τύπος | Κάρτα TF |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 16GB / 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| βάρος | 5G |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ονομα | Κάρτες μνήμης flash |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή τυπωμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ονομα | Κάρτες μνήμης flash |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή τυπωμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| όνομα | Βιομηχανική κάρτα TF |
|---|---|
| Διαβάστε ταχύτητα | 180MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 150MB/s |
| Εφαρμογή | Car DVR Security Monitoring Drone |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Ονομασία | 32GB TF κάρτα |
|---|---|
| Τρόπος συσκευασίας | χύδης συσκευασία παλέτας, θήκη PP, φουσκωτή συσκευασία, προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Χρώμα | Μαύρος ή τυπωμένος |
| κατάσταση του προϊόντος | Νέο |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Πακέτο | OEM/ODM ευπρόσδεκτη ή προεπιλεγμένη |
|---|---|
| Χρήση | τραπουλόχαρτα, ξυστό κ.λπ |
| Τάξη ταχύτητας | C10, U3, V30 |
| Τάξη ταχύτητας βίντεο | V30 |
| NAND FLASH | KIOXIA 9T25 |