| Capacity | 8GB To 1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Quality | 100% Original |
| Material | Plastic |
| File System | FAT32/exFAT |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Class Level | C10 |
|---|---|
| Chips | Hynix V7/ KIOXIA |
| Aplicatiuon | Smartphone, Camera, Tablet Pc |
| Memory Card Name | High Speed Sd Cards |
| Color | Customized Or Default All Black |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Capacity | 128GB/256GB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Product | Sd Memory Card |
|---|---|
| Use For | CCTV Camera |
| Chips | Hynix V7 |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Color | Customized |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Color | Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | 100% Original |
| Material | Plastic |
| Type | TF Card |
|---|---|
| Capacity | 16GB / 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Weight | 5g |
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Name | Flash Memory Cards |
|---|---|
| Color | Black Or Printed |
| Certification | CE And RoHS |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |