| Kalite | Kontrplak durumda |
|---|---|
| Denetleyici | SMI |
| Kullanım Örneği | Eğitici Elektronik Cihazlar |
| Gofret | Kioksiye |
| Flaş Seçimi | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Rastgele Yazma Hızı | 4.000'e kadar IOPS |
|---|---|
| anlaşma | HS400 |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Flaş Seçimi | MLC |
| Paket Boyutu | 11,5 mm x 13 mm |
| Ürün adı | Endüstriyel Hafıza Kartı C10 |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Sertifika | CE and RoHS |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
|---|---|
| Paket Boyutu | 11,5 mm x 13 mm |
| Kapasite | 4GB, 128GB, 256GB |
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| Flaş Seçimi | MLC |
| Ağırlık | 0.4g |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| darbeye dayanıklı | - Evet. |
| Kontrolör | SA |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
| Flaş Seçimi | MLC |
|---|---|
| Sıralı Okuma Hızı | 400MB/s'ye kadar |
| Kapasite | 4GB, 128GB, 256GB |
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| Kullanımı | telefon, tablet vb. için depolama |
| Kapasite | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
|---|---|
| Kalite | %100 Orijinal |
| Rastgele Yazma Hızı | 10.000'e kadar IOPS |
| Voltaj | 2.7V-3.6V |
| Renk | Siyah |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Kalite | %100 Orijinal |
| Malzeme | Plastik |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Anahtar Özellikler | Kaliteli, yüksek performans |
| Kapasite | Tipik olarak 64 GB ile 256 GB arasında değişir |
| Ürün | EMMC |
| Hafıza | Flaş |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |