| کیفیت | 100% اورجینال |
|---|---|
| کنترل کننده | SMI |
| استفاده از مورد | وسایل الکترونیکی آموزشی |
| ویفر | کیوکسی |
| انتخاب فلش | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| سرعت نوشتن تصادفی | حداکثر 4000 IOPS |
|---|---|
| توافق | HS400 |
| دمای کار | -25 تا 85 درجه سانتی گراد |
| انتخاب فلش | MLC |
| اندازه بسته | 11.5mm x 13mm |
| نام محصول | کارت حافظه صنعتی C10 |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| گواهی | CE and RoHS |
| نام تجاری | مارک PG |
| فلاش NAND | Kioxia 9T25 |
| دمای کار | -25 تا 85 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| اندازه بسته | 11.5mm x 13mm |
| ظرفیت | 4 گیگابایت ، 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت |
| عرض اتوبوس | 1 بیتی ، 4 بیتی ، 8 بیتی |
| انتخاب فلش | MLC |
| وزن | 0.4 گرم |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 85 درجه سانتی گراد |
| ضد ضربه | آره |
| کنترل کننده | SA |
| اثبات آهنربا | آره |
| انتخاب فلش | MLC |
|---|---|
| سرعت خواندن متوالی | تا 400MB/s |
| ظرفیت | 4 گیگابایت ، 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت |
| عرض اتوبوس | 1 بیتی ، 4 بیتی ، 8 بیتی |
| استفاده | ذخیره سازی برای گوشی، تبلت و غیره |
| ظرفیت | 8 گیگابایت، 16 گیگابایت، 32 گیگابایت، 64 گیگابایت، 128 گیگابایت، 256 گیگابایت، 512 گیگابایت |
|---|---|
| کیفیت | 100% اورجینال |
| سرعت نوشتن تصادفی | حداکثر 10،000 IOPS |
| ولتاژ | 2.7V-3.6V |
| رنگ | مشکی |
| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| کیفیت | 100% اورجینال |
| مواد | پلاستیک |
| مبدا | چین |
|---|---|
| ویژگی های کلیدی | کیفیت خوب، عملکرد بالا |
| ظرفیت | به طور معمول از 64 گیگابایت تا 256 گیگابایت متغیر است |
| محصول | EMMC |
| حافظه | فلش |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256/512 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| بسته بندی | تاول پیش فرض یا خرده فروشی |
| کیفیت | خوب 100% نو |
| مواد | پلاستیک |