| Quality | 100% Original |
|---|---|
| Controller | SMI |
| Use Case | Educational Electronic Devices |
| Wafer | KIOXIA |
| Choice Of Flash | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Random Write Speed | Up To 4,000 IOPS |
|---|---|
| Agreement | HS400 |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Choice Of Flash | MLC |
| Package Size | 11.5mm X 13mm |
| Product Name | Industrial Memory Card C10 |
|---|---|
| Color | Customized |
| Certification | CE And RoHS |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
|---|---|
| Package Size | 11.5mm X 13mm |
| Capacity | 4GB, 128GB, 256GB |
| Bus Width | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Choice Of Flash | MLC |
| Weight | 0.4g |
|---|---|
| Storage Temperature | -40°C To 85°C |
| Shockproof | Yes |
| Controller | SA |
| Magnet Proof | Yes |
| Choice Of Flash | MLC |
|---|---|
| Sequential Read Speed | Up To 400MB/s |
| Capacity | 4GB, 128GB, 256GB |
| Bus Width | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Usage | Storage For Phone, Tablet And So On |
| Interface | MicroSD Interface |
|---|---|
| Speed | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Write Speed | Up To 150 MB/s (model Dependent) |
| Card Type | TF (TransFlash) / MicroSD |
| Capacity | 256GB 128GB 64GB 32GB 16GB 8GB |
| Features | Advanced Wear Leveling, Bad Block Management, TRIM Support, Power Loss Protection, Secure Write Protection |
|---|---|
| Capacity | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Quality | 100% Original |
| Random Write Speed | Up To 10,000 IOPS |
| Voltage | 2.7V-3.6V |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Quality | 100% Original |
| Material | Plastic |
| Origin | China |
|---|---|
| Key Features | Good Quality, High Performance |
| Capacity | Typically Ranges From 64GB To 256GB |
| Product | EMMC |
| Memory | Flash |