| Kwaliteit | 100% Origineel |
|---|---|
| Controleur | SMI |
| Gebruikscasus | Educatieve elektronische apparaten |
| Wafeltje | Kioxia |
| Keuze uit flitser | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 4000 IOPS |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Keuze van Flash | MLC |
| Pakketgrootte | 11.5mm x 13mm |
| Productnaam | Industriële geheugenkaart C10 |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Certificering | CE and RoHS |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
|---|---|
| Pakketgrootte | 11.5mm x 13mm |
| Capaciteit | 4GB, 128GB, 256GB. |
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Keuze van Flash | MLC |
| Gewicht | 0.4g |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Schokbestendig | - Ja, dat klopt. |
| controller | SA |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
| Keuze van Flash | MLC |
|---|---|
| Opeenvolgende Gelezen Snelheid | Tot 400 MB/s |
| Capaciteit | 4GB, 128GB, 256GB. |
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Gebruik | opslagruimte voor telefoon, tablet enz. |
| Capaciteit | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |
| Spanning | 2.7V-3.6V |
| Kleur | Zwart |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Materiaal | Plastic |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Belangrijke functies | Goede kwaliteit, hoge prestaties |
| Capaciteit | Meestal varieert dit van 64 GB tot 256 GB |
| Product | EMMC |
| Geheugen | Flash |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |