| nazwisko | Szybka karta TF |
|---|---|
| Marka | Marka PG lub OEM |
| Logo | niestandardowe |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Status produktu | Nowy |
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 85°C |
| Zatrzymanie danych | Do 10 lat |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| nazwisko | 128 GB Cartao de Memoria |
|---|---|
| Marka | Marka PG lub OEM |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Pojemność | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód rentgenowski | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Pojemność | 8 GB do 1 TB |
|---|---|
| oryg | Chiny |
| Status produktu | Nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | dostosowane lub domyślne, całe czarne |
| Pakiet | Witamy OEM/ODM lub domyślnie |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Produkt | karta pamięci 64gb |
|---|---|
| Użyj dla | Głośnik Dashcam Story Machine |
| CHIPS | Hynix V7/KIOXIA |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| nazwa | Karta TF marki przemysłowej PG dla dronów |
|---|---|
| Klasa | A1 u3 |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Jakość | Najwyższa jakość |
| Woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
|---|---|
| Kod korekcji błędów | Obsługiwane ECC |
| Poziomowanie zużycia | Utrzymany |
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
| StorageCapacity | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Stosowanie | Tablet PC, MP3, telefon, kamera, GPS, DVR |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Kształtownik | Micro SD (karta TF) |
| Czytaj | 180 MB/s |