| نام | کارت TF پرسرعت |
|---|---|
| برند | برند PG یا OEM |
| لوگو | سفارشی |
| ظرفیت | 32 گیگابایت / 64 گیگابایتی / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| وضعیت محصول | جدید |
| ماندگاری | ضد ضربه، ضد آب، ضد اشعه ایکس |
|---|---|
| ظرفیت ذخیره سازی | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 85 درجه سانتی گراد |
| حفظ داده ها | تا 10 سال |
| کلاس سرعت | کلاس 10 / UHS-I |
| نام | 128 گیگابایتی Cartao de Memoria |
|---|---|
| برند | برند PG یا OEM |
| سیستم فایل | FAT32/exFAT |
| ظرفیت | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| اثبات آهنربا | آره |
|---|---|
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| اثبات اشعه ایکس | آره |
| سازگاری | دستگاه های SDHC/SDXC |
| دمای کار | -25 تا 85 درجه سانتی گراد |
| ظرفیت | 8 گیگابایت تا 1 ترابایت |
|---|---|
| منشا | چین |
| وضعیت محصول | جدید |
| مواد | پلاستیک |
| سیستم فایل | FAT32/exFAT |
| ظرفیت | 64 گیگابایت / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت / 512 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | سفارشی یا پیش فرض تمام مشکی |
| بسته بندی | OEM/ODM خوش آمدید، یا پیش فرض |
| کیفیت | خوب 100% نو |
| مواد | پلاستیک |
| محصول | کارت حافظه 64GB |
|---|---|
| استفاده کنید برای | اسپیکر ماشین داستانی داشکم |
| تراشه ها | Hynix V7 / KIOXIA |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| رنگ | سفارشی |
| نام | کارت TF با نام تجاری PG برای هواپیماهای بدون سرنشین |
|---|---|
| طبقه | A1 U3 |
| مارک | مارک PG |
| فلاش NAND | Kioxia 9T25 |
| کیفیت | با کیفیت عالی |
| ولتاژ | 2.7 ولت تا 3.6 ولت |
|---|---|
| کد تصحیح خطا | ECC پشتیبانی می شود |
| سطح پوشیدن | پشتیبانی می شود |
| حفظ داده ها | تا 10 سال |
| قدرت استوانه | 16 گیگابایت/32 گیگابایتی/64 گیگابایتی/128 گیگابایت |
| ظرفیت | 64 گیگابایت / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت / 512 گیگابایت |
|---|---|
| استفاده | رایانه لوحی، MP3، تلفن، دوربین، GPS، DVR |
| گواهینامه ها | CE، RoHS |
| فرم فاکتور | Micro SD (کارت TF) |
| بخون | 180 مگابایت بر ثانیه |