| Naam | Hoge snelheidstf Kaart |
|---|---|
| Merken | PG-merk of OEM |
| Logo's | Op maat |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| productstatus | Nieuw |
| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Gegevensbehoud | Tot 10 jaar |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
| Naam | 128 GB Cartao De Memoria |
|---|---|
| Merken | PG-merk of OEM |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Capaciteit | 8 GB tot 1 TB |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Productstatus | Nieuw |
| Materiaal | Plastic |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | aangepast of standaard allemaal zwart |
| Pakket | OEM/ODM welkom, of standaard |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Product | geheugenkaart 64 GB |
|---|---|
| Gebruik voor | Dashcam Story Machine-luidspreker |
| Spaanders | Hynix V7/KIOXIA |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Kleur | Aangepast |
| naam | Industrieel PG -merk TF -kaart voor drone |
|---|---|
| Klas | A1 U3 |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
|---|---|
| Foutcorrectiecode | ECC ondersteund |
| Slijtage-nivellering | Ondersteund |
| Gegevensretentie | Tot 10 jaar |
| Storagecapaciteit | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| Capaciteit | 64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Gebruik | Tablet PC, MP3, Telefoon, Camera, GPS, DVR |
| Certificeringen | CE, RoHS |
| Formfactor | Micro SD (TF-KAART) |
| Lees. | 180 MB/s |