| Productnaam | eMMC 5.1 Ingebouwde eMMC voor de automobielsector |
|---|---|
| Productenstatus | Nieuw |
| Flitsgraad | rang A |
| Verenigbaar | In het voertuig |
| Stroomverbruik | Laag stroomverbruik |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
|---|---|
| Snelheid | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Opslagtype | Flash-geheugen |
| type | SD-kaart |
| Oorsprong | China |
| Naam | Ingebedde multimedia-kaart |
|---|---|
| Capaciteit | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Productnaam | EMMC |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Productstatus | Nieuw |
| Geheugen | Flash |
| Wafeltje | KIOXIA-wafel |
| Productnaam | PG-merk eMMC 5.1 |
|---|---|
| Verschijning | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm/11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Oorsprong | China |
| Functie | Geheugen |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Werktemperatuur | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| OEM | Steun |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kwaliteit | Echt origineel |
| Verenigbaarheid | Tablet-pc/settopbox |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I / UHS-II (afhankelijk van model) |
|---|---|
| Functie | Grote opslagcapaciteit, 4K video-ondersteuning |
| Opslagcapaciteit | varieert (bijvoorbeeld 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB) |
| verpakking | bulkpakket/pp-doos/blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Pakket | OEM/ODM welkom, of standaard |
|---|---|
| Gebruik | speelkaarten, kraskaart enz |
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30 |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| NAND FLASH | Kioxia 9T25 |
| Status | Goede gezondheid |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Geheugen | Flash |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Kwaliteit | Goed |
|---|---|
| Vervaardiging | PG |
| Garantie | 1 jaar |
| Logo | aangepast |
| Foutcorrectie | Ingebouwde ECC (foutcorrectiecode) |