| Speed Class | Class 10 / UHS-I / UHS-II (depending On Model) |
|---|---|
| Feature | Large Capacity Storage,4K Video Support |
| Storage Capacity | Varies (e.g., 16GB, 32GB, 64GB, 128GB,256GB) |
| Packing | Bulk Package/pp Box /blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Package | OEM/ODM Welcome, Or Default |
|---|---|
| Usage | Playing Cards,scratch Card Etc |
| Speed Class | C10, U3, V30 |
| Video Speed Class | V30 |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Status | Good Health |
|---|---|
| Logo | Oem |
| Read Speed | Up To 330MB/S |
| Memory | Flash |
| Package Type | BGA 153 |
| Quality | Good |
|---|---|
| Manufacturer | PG |
| Warranty | 1 Years |
| Logo | Customized |
| Error Correction | Built-in ECC (Error Correction Code) |
| Name | 128GB EMMC Excellent Stability |
|---|---|
| Application | Embedded Motherboard |
| Capacity | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB |
| OEM/ODM | Welcomed |
| Agreement | HS400 |
| Name | New Condition EMMC5.1 For Tablet |
|---|---|
| Application | Tablet |
| Capacity | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Welcomed |
| Agreement | HS400 |
| Name | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Application | Smart Phone |
| OEM/ODM | Welcomed |
| Agreement | HS400 |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Function | Memory |
|---|---|
| Compatibility | Tablet PC |
| Oem | Support |
| Origin | China |
| Warranty | 1 Years |
| Product Name | Memory IC Chip EMMC |
|---|---|
| Flash Grade | Grade A |
| Capacity | 64GB To 256GB |
| Packeage Type | 153BGA |
| Products Status | New |
| Name | Low Power Consumption Emmc 5.1 |
|---|---|
| Application | Smart Home And Multimedia Playback Boxes |
| Capacity | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Welcomed |
| Agreement | HS400 |