| Ürün adı | eMMC 5.1 Gömülü Otomotiv eMMC |
|---|---|
| Ürün durumu | Yeni |
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Uyumlu | Araç içi |
| Güç Tüketimi | düşük güç tüketimi |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
|---|---|
| Hız | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Depolama türü | Flaş Bellek |
| tip | SD kartı |
| Menşei | Çin |
| Adı | Gömülü multimedya kartı |
|---|---|
| Kapasite | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| anlaşma | HS400 |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Ürün Adı | EMMC |
|---|---|
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Hafıza | Flaş |
| Gofret | KIOXIA gofret |
| Ürün Adı | PG Markası eMMC 5.1 |
|---|---|
| Dış görünüş | 11,5mmx13mmx1,0mm/11,5mmx13mmx1,2mm |
| Menşei | Çin |
| İşlev | Hafıza |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| OEM | Destek |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Kalite | Orijinal Orijinal |
| Uyumluluk | Tablet PC/Set Üstü Kutu |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I / UHS-II (modele bağlı olarak) |
|---|---|
| Özellik | Büyük Kapasiteli Depolama , 4K Video Desteği |
| Depolama Kapasitesi | değişir (örneğin, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB,256GB) |
| paketleme | toplu paket/pp kutu/blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Paket | OEM/ODM hoş geldiniz veya varsayılan |
|---|---|
| Kullanım | Oyun kartları, kazı kazan kartı vb. |
| Hız Sınıfı | C10, U3, V30 |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Durum | Sağlık |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Hafıza | Flaş |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Kalite | İyi |
|---|---|
| Üreticisi | PG |
| Garanti | 1 yıl |
| Logo | özelleştirilmiş |
| Hata düzeltme | Dahili ECC (Hata Düzeltme Kodu) |