| Maksymalna prędkość zapisu | 240 MB/s |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V |
| Korekcja błędów | Standard |
| Interfejs | eMMC 5.1 |
| Temperatura robocza | -45°C do 105°C |
| Typ opakowania | FBGA 153 |
|---|---|
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
| Opłatek | Płytki przemysłowe KIOXIA |
| Woltaż | 1,8 V i 3,3 V |
| Operacja rozruchu | Obsługuje partycję rozruchową |
| Nazwa produktu | Wbudowane rozwiązanie EMMC klasy motoryzacyjnej |
|---|---|
| Marka | Marka PG |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Tworzywo | plastikowy |
| Kolor | Czarny |
| Produkt | emmc dla tabletów edukacyjnych |
|---|---|
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Kontroler | SMI |
| Logo | dostosowane |
| Stan | Dobry |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Interfejs | Interfejs MMC (MultiMediaCard). |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Pochodzenie | Chiny |
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Produkt | Pamięć układów scalonych eMMC5.1 |
|---|---|
| Logo | Dostosowane logo |
| Producent | Chińska gwiazda chipsów |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pochodzenie | SZ |
| Temperatura pracy | -45°C do +105°C |
|---|---|
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Losowa prędkość zapisu | Do 10 000 IOPS |
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
|---|---|
| Wybór Flasha | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Ulepszony stroboskop | Utrzymany |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Woltaż | 1,8 V / 3,3 V |
| ZWYCZAJ | Wsparcie |
|---|---|
| Korekcja błędów | Wbudowany ECC (kod korekcji błędów) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nand Flash | TLC |
| Pojemność | Zwykle waha się od 64 GB do 256 GB |