| Maximale schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 3,3V |
| Foutcorrectie | Standaard |
| Interface | eMMC 5.1 |
| Bedrijfstemperatuur | -45°C tot 105°C |
| Pakkettype | FBGA 153 |
|---|---|
| Belangrijke functies | Goede kwaliteit, hoge prestaties |
| Wafeltje | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
| Spanning | 1,8V en 3,3V |
| Opstartbewerking | Ondersteunt opstartpartitie |
| Productnaam | Ingebouwde EMMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Merk | PG-merk |
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Materiaal | plastic |
| Kleur | Zwart |
| Product | emmc voor educatieve tablets |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Controleur | SMI |
| Logo | aangepast |
| Voorwaarde | Goed |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Interface | MMC-interface (MultiMediaCard). |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Orign | China |
| Capaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Product | eMMC5.1 Geheugen met geïntegreerde schakelingen |
|---|---|
| Logo | Aangepast logo |
| Vervaardiging | China Chips-ster |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Oorsprong | Z.Z |
| Bedrijfstemperatuur | -45°C tot +105°C |
|---|---|
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Kleur | Zwart |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |
| Belangrijke functies | Goede kwaliteit, hoge prestaties |
|---|---|
| Keuze uit flitser | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Verbeterde stroboscoop | Ondersteund |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Spanning | 1,8V / 3,3V |
| AANGEPAST | steun |
|---|---|
| Foutcorrectie | Ingebouwde ECC (foutcorrectiecode) |
| Garantie | 1 jaar |
| NAND FLASH | TLC |
| Capaciteit | Meestal varieert dit van 64 GB tot 256 GB |