| Nazwa produktu | Automatyczna klasa eMMC5.1 |
|---|---|
| Pamięć | Błysk |
| Producent | PG |
| Kontroler | SMI |
| fabryka | Tak |
| Nazwa produktu | Komponent elektroniczny IC 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Zgodność | Dekoder |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Zakres wydajności | Do 256 GB |
| Logo | Dostosowane logo |
| Nazwa produktu | Wbudowane rozwiązanie pamięci Flash EMMC5.1 dla pojazdów samochodowych |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Typ opakowania | BGA153 |
|---|---|
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Typowe zastosowania | Smartfony, tablety, urządzenia IoT |
| Zużycie energii | Typowe 50mA aktywne |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
|---|---|
| Protokół | HS400 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Producent | Marka PG, chińska gwiazda chipsów |
| Produkt | EMMC |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Opłatek | Płytki przemysłowe KIOXIA |
| Temperatura pracy | -25°C do +85°C |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Protokół | HS400 |
| Pojemność | 64 GB-256 GB |
|---|---|
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Standard | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Zastosowanie | Komunikacja i sterowanie pojazdem |
| Pakiet | Pakiet BGA153 |
| Nazwa produktów | Motoryzacja Wbudowany EMMC |
|---|---|
| Tworzywo | plastikowy |
| Protokół | HS400 |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zużycie energii | niskie zużycie energii |
| Zgodny | Cyfrowe ramki zdjęciowe |
|---|---|
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Zgodność | Płyty główne maszyn POS |
| Standard | eMMC 5.1 |