| Μέγιστη ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3,3V |
| Διόρθωση λάθους | Πρότυπο |
| Διασύνδεση | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45°C έως 105°C |
| Τύπος πακέτου | FBGA 153 |
|---|---|
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καλή ποιότητα, υψηλή απόδοση |
| Οστια | Βιομηχανικής ποιότητας πλάκες KIOXIA |
| Δυναμικό | 1,8V και 3,3V |
| Λειτουργία εκκίνησης | Υποστηρίζει διαμέρισμα εκκίνησης |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη κατηγορία αυτοκινήτου EMMC |
|---|---|
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Προϊόν | emmc για εκπαιδευτικά tablet |
|---|---|
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ελεγκτής | SMI |
| Λογότυπο | προσαρμοσμένη |
| Κατάσταση | Καλός |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διασύνδεση | Διεπαφή MMC (MultiMediaCard). |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Orign | Κίνα |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Προϊόν | Μνήμη ενσωματωμένων κυκλωμάτων eMMC5.1 |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Κατασκευαστής | China Chips Star |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Προέλευση | SZ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45°C έως +105°C |
|---|---|
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 10.000 IOPS |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καλή ποιότητα, υψηλή απόδοση |
|---|---|
| Επιλογή Flash | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Ενισχυμένο Strobe | Υποστηρίζεται |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Δυναμικό | 1,8V / 3,3V |
| ΕΘΙΜΟ | υποστήριξη |
|---|---|
| Διόρθωση λάθους | Ενσωματωμένο ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| NAND FLASH | TLC |
| Ικανότητα | Συνήθως κυμαίνεται από 64 GB έως 256 GB |