| Temperatura robocza | -25℃~+85℃ |
|---|---|
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Pojemność | 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| Napięcie robocze | 2,7 V - 3,6 V |
| Porozumienie | HS400 |
| Jakość | 100% oryginału |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Temperatura pracy | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| OEM | Wsparcie |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Jakość | Oryginalny oryginał |
| Zgodność | Tablet/dekoder |
| Nand Flash | TLC/QLC |
|---|---|
| Szereg | Wolny |
| Maksymalna prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Noś poziomowanie | Utrzymany |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Zastosowanie | Router sieciowy/telefon komórkowy/wbudowana płyta główna/tablet |
|---|---|
| Jakość | 100% oryginał |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40°C~+85°C |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Pojemność pamięci | 256 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Zgodność | Tablet/dekoder |
| Typ lampy błyskowej Nand | 3D NAND |
| Interfejs | HS400 (400 MB/s) |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Pamięć | Błysk |
|---|---|
| ZWYCZAJ | Wsparcie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Nazwa produktu | Wysokiej jakości eMMC marki PG, klasa samochodowa |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Jakość | Excellect |
| Zastosowanie | Elektronika samochodowa |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Pamięć | Błysk |
| OEM | Witamy |
| Tworzywo | plastikowy |
| Typ lampy błyskowej Nand | 3D NAND |