| Maksimum Yazma Hızı | 240 MB/sn |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 3.3V |
| Hata düzeltme | Standart |
| Arayüz | eMMC 5.1 |
| Çalışma sıcaklığı | -45°C - 105°C |
| Paket Tipi | FBGA 153 |
|---|---|
| Anahtar Özellikler | Kaliteli, yüksek performans |
| Gofret | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
| Gerilim | 1.8V ve 3.3V |
| Önyükleme İşlemi | Önyükleme bölümünü destekler |
| Ürün adı | Gömülü Otomotiv Sınıfı EMMC |
|---|---|
| Marka | PG Markası |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Malzeme | plastik |
| Renk | Siyah |
| Ürün | Eğitim Tabletleri için emmc |
|---|---|
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Logo | özelleştirilmiş |
| Durum | İyi |
|---|---|
| Anlaşma | HS400 |
| Arayüz | MMC (MultiMediaCard) arayüzü |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Orjin | Çin |
| Kapasite | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Ürün | eMMC5.1 Tümleşik Devre Belleği |
|---|---|
| Logo | Özelleştirilmiş Logo |
| Üreticisi | Çin Cips Yıldızı |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Menşei | SZ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ila +105°C |
|---|---|
| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
| Renk | Siyah |
| Arayüz | HS400, HS200, HS, DDR |
| Rastgele Yazma Hızı | 10.000'e kadar IOPS |
| Anahtar Özellikler | Kaliteli, yüksek performans |
|---|---|
| Flaş Seçimi | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Geliştirilmiş Flaş | Destekleniyor |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| Gerilim | 1.8V / 3.3V |
| GELENEK | Destek |
|---|---|
| Hata düzeltme | Dahili ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Nand flaş | TLC |
| Kapasite | Tipik olarak 64 GB ile 256 GB arasında değişir |