| Ονομα | Βιομηχανικός βαθμός EMMC |
|---|---|
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός Αυτοματισμός |
| Oem | ευπρόσδεκτη |
| Λάμψη | τρισδιάστατη TLC λάμψη NAND |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικό EMMC |
|---|---|
| Βαθμός | βαθμός Α |
| Ικανότητα | 64 128 γρ |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Πληρωμή | TT |
|---|---|
| εμφάνιση | 11,5mmx13mmx1,0mm |
| Σύμφωνος | Ψηφιακά πλαίσια φωτογραφιών |
| Συμφωνία | HS400 |
| Τύπος πακέτου | 153 BGA |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB έως 256GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C / -45°C~+105°C |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε +85°C |
|---|---|
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 10.000 IOPS |