| Naam | EMMC van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Merk | PG-merk |
| Sollicitatie | Industriële automatisering |
| OEM | Welkom |
| Flash | 3D TLC NAND Flash |
| Productnaam | Industrieel EMMC |
|---|---|
| Cijfer | rang A |
| Capaciteit | 64 128G |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Betaling | TT |
|---|---|
| verschijning | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm |
| Verenigbaar | Digitale fotoramen |
| Overeenkomst | HS400 |
| Pakkettype | 153BGA |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8 GB tot 256 GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -40°C~+85°C / -45°C~+105°C |
| Capaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Werktemperatuur | -25°C aan +85°C |
|---|---|
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Kleur | Zwart |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |