| İsim | Endüstriyel Sınıf EMMC |
|---|---|
| Marka | PG Markası |
| Başvuru | Endüstriyel Otomasyon |
| Oem | Memnuniyetle karşılandı |
| Flaş | 3D TLC NAND Flaş |
| Ürün adı | Endüstriyel EMMC |
|---|---|
| Seviye | A sınıfı |
| Kapasite | 64 128G |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Ödeme | TT |
|---|---|
| Dış görünüş | 11,5mmx13mmx1,0mm |
| Uyumlu | Dijital Fotoğraf Çerçeveleri |
| Anlaşma | HS400 |
| Paket Türü | 153BGA |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 8GB - 256GB |
|---|---|
| anlaşma | HS400 |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+85°C / -45°C~+105°C |
| Kapasite | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila +85°C |
|---|---|
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Renk | Siyah |
| Arabirim | HS400, HS200, HS, DDR |
| Rastgele Yazma Hızı | 10.000'e kadar IOPS |