| Γράψτε την προστασία | Προστασία εγγραφής υλικού και λογισμικού |
|---|---|
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| ΕΘΙΜΟ | Υποστήριξη |
| Διόρθωση λάθους | Ενσωματωμένο ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
| Νάνος | PSLC |
| Τεχνολογία φλας | 3D NAND |
|---|---|
| Εφαρμογές | Smartphones, Tablets, IoT Devices, Embedded Systems |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Τύπος τοποθέτησης | Πρότυπο |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο Flash eMMC5.1 |
| Ποιότητα | Καλό Πέθανε |
| Πληρωμή | TT |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 330 MB/s |
| Ικανότητα | 32GB-512GB |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Βαθμός | Εμπορικός βαθμός |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| ECC | Ενσωματωμένο ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
|---|---|
| Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων | Ναί |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος λάμψης | 3D NAND |
| Δυναμικό | Πρότυπο (δεν καθορίζεται) |
| Διασύνδεση μνήμης | eMMC5.1 |
|---|---|
| Τυχαίο ανάγνωση οπών | Έως 3000 IOPS |
| Form Factor | BGA (Ball Grid Array) |
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Τύπος NAND | MLC / TLC |
| Ονομασία | Βιομηχανική κατηγορία PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| ΟΣΤΙΑ | Βιομηχανικής ποιότητας πλάκες KIOXIA |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Ονομασία | Υψηλής απόδοσης Βιομηχανικός βαθμός eMMC 5.1 |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| ΟΣΤΙΑ | Βιομηχανικής ποιότητας πλάκες KIOXIA |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Προέλευση | Κίνα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βαθμός αυτοκινήτου eMMC 5.1 |
| Τύπος Nand Flash | 3D NAND |
| Ικανότητα | 64 128 256G |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |