| Name | Industrial Grade EMMC |
|---|---|
| Brand | PG Brand |
| Application | Industrial Automation |
| OEM | Welcomed |
| Flash | 3D TLC Nand Flash |
| Product Name | Industrial EMMC |
|---|---|
| Grade | Grade A |
| Capacity | 64 128G |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Payment | TT |
|---|---|
| Appearance | 11.5mmx13mmx1.0mm |
| Compatible | Digital Photo Frames |
| Agreement | HS400 |
| Packeage Type | 153BGA |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB To 256GB |
|---|---|
| Agreement | HS400 |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Capacity | 8gb/16gb/32gb/64gb/128gb/256gb |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Operating Temperature | -25°C To +85°C |
|---|---|
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Color | Black |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Random Write Speed | Up To 10,000 IOPS |