| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Βαθμός | εμπορικός βαθμός |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Ελεγκτής | SMI |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V - 3.6V |
| Περίπτωση χρήσης | Ταμπλέτες εκμάθησης |
|---|---|
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240 MB/s |
| Εφαρμογή | Πίνακας υπολογιστή |
| Κατάσταση | Καλός |
| Ταχύτητα λεωφορείων | HS400 (έως 400 MB/s) |
| Ονομασία | PG Βιομηχανική ποιότητα eMMC |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C / -45°C~+105°C |
| Όνομα προϊόντος | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 32GB-512GB |
| Χρησιμοποιείται για | Ηλεκτρονικά τηλέφωνα/Ενσωματωμένες μητρικές πλακέτες/Ταμπλέτες |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Ολοκλήρωση προϊόντων | Πρότυπο |
| πλάτος | 11,5 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Όνομα προϊόντος | Μάρκα PG 256 GB eMMC |
|---|---|
| Πακέτο | Πακέτο BGA |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καλή ποιότητα, υψηλή απόδοση |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Προέλευση | Κίνα |
| Name | PG Industrial Grade eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| OEM | Support |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| εμφάνιση | 11,5mmx13mmx1,0mm |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
| Εφαρμογή | Πίνακας υπολογιστή |
| Εφαρμογή | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Όνομα προϊόντος | Τσιπ μνήμης Emmc κατηγορίας αυτοκινήτου |
|---|---|
| Ελεγκτής | SMI |
| Οστια | Κιοξία |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Κατασκευαστής | Μάρκα PG, China Chips Star |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Αρμονία | Δισκίο |