| Ονομα | Νέα κατάσταση EMMC5.1 για tablet |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δισκίο |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Ευπρόσδεκτος |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
|---|---|
| Orign | Κίνα |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Ονομα | 128GB EMMC Εξαιρετική σταθερότητα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ικανότητα | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB |
| OEM/ODM | Ευπρόσδεκτος |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη Λύση Flash Memory EMMC5.1 Automotive |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
|---|---|
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Κατασκευαστής | Μάρκα PG, China Chips Star |
| Προϊόν | EMMC |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |