| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Οστια | Βιομηχανικής ποιότητας πλάκες KIOXIA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +85°C |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Βαθμός | εμπορικός βαθμός |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Ελεγκτής | SMI |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V - 3.6V |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Βαθμός | εμπορικός βαθμός |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Ελεγκτής | SMI |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V - 3.6V |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
|---|---|
| Δυναμικό | 2.7V-3.6V |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένη ισοπέδωση φθοράς, διαχείριση κακών μπλοκ, υποστήριξη TRIM, προστασία από απώλεια ισχύος, π |
| κατασκευαστής | PG |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μνήμη | Λάμψη |
|---|---|
| ΕΘΙΜΟ | υποστήριξη |
| Προέλευση | Κίνα |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Κατάσταση | Καλός |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διασύνδεση | Διεπαφή MMC (MultiMediaCard). |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Orign | Κίνα |
| Ικανότητα | 64GB-256GB |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Επιλογή Flash | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Ταμπλέτες εκμάθησης |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Εφαρμογή | Επικοινωνία και έλεγχος οχημάτων |
| Πακέτο | Πακέτο BGA153 |
| Name | PG Industrial Grade eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| OEM | Support |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Προέλευση | Κίνα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βαθμός αυτοκινήτου eMMC 5.1 |
| Τύπος Nand Flash | 3D NAND |
| Ικανότητα | 64 128 256G |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |