| Δυναμικότητα | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 10.000 IOPS |
| Τετάρτη | 2.7V-3.6V |
| Χρώμα | Μαύρο |
| ΟΣΤΙΑ | Βιομηχανικής ποιότητας πλάκες KIOXIA |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένη ισοπέδωση φθοράς, διαχείριση κακών μπλοκ, υποστήριξη TRIM, προστασία από απώλεια ισχύος, π |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δυναμικότητα | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| ΟΣΤΙΑ | Βιομηχανικής ποιότητας πλάκες KIOXIA |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένη ισοπέδωση φθοράς, διαχείριση κακών μπλοκ, υποστήριξη TRIM, προστασία από απώλεια ισχύος, π |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Υπόθεση | Νέο |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Κατασκευαστής | PG |
|---|---|
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Τετάρτη | 2.7V-3.6V |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένη ισοπέδωση φθοράς, διαχείριση κακών μπλοκ, υποστήριξη TRIM, προστασία από απώλεια ισχύος, π |
| Κατασκευαστής | PG |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε +85°C |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 10.000 IOPS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45°C έως +105°C |
|---|---|
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 10.000 IOPS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
|---|---|
| Επιλογή Flash | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Ικανότητα | 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V - 3.6V |
| Συμφωνία | HS400 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| Oem | υποστήριξη |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Ποιότητα | Γνήσιο πρωτότυπο |
| Αρμονία | Tablet PC/Set-top Box |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένη ισοπέδωση φθοράς, διαχείριση κακών μπλοκ, υποστήριξη TRIM, προστασία από απώλεια ισχύος, π |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Συμφωνία | HS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Επιλογή Flash | MLC/3DTLC/QLC NAND |