| Naam | Industriële Flashgeheugenkaart |
|---|---|
| Kwaliteit | Nieuw |
| Leessnelheid | 160 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 140 MB/s |
| capaciteit | 64 GB |
| Productnaam | eMMC 5.1 ingebedde chips |
|---|---|
| Materiaal | plastic |
| Merk | PG |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Vervaardiging | Ja |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Capaciteit | 512GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| naam | Originele TF/Mini SD-kaart |
|---|---|
| Logo | Aangepast |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| productstatus | Nieuw |
| Temperatuurbereik voor opslag | -25°C-85°C |
| Naam | PG-merk Industrieel ingebed EMMC 5.1 |
|---|---|
| OEM | Welkom |
| Wafeltje | Kioxia |
| Controleur | SMI |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Productnaam | Geheugenkaart voor dashcam |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Certificering | CE and RoHS |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |