| Naam | 4K camera geheugenkaart |
|---|---|
| Merken | PG-merk of OEM |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Name | Industrial TF Card for 4k Recording |
|---|---|
| Nand flash | TLC |
| Quality | Good health |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Capaciteit | 1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Name | Industrial TF Card for 4k Recording |
|---|---|
| Nand flash | TLC |
| Quality | Good health |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Productnaam | Industriële TF-kaarten |
|---|---|
| Capaciteit | 64 128 256 GB |
| Fabrikant | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Materiaal | plastic |
| Standaard | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Gebruikscasus | Tabletten leren |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Toepassing | Voertuigcommunicatie en -controle |
| Pakket | BGA153-pakket |
| Bedrijfstemperatuur | -45°C tot +105°C |
|---|---|
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Kleur | Zwart |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |
| Naam | 32 GB geheugen SD kaart |
|---|---|
| Tipe opslag | Flashgeheugen |
| Logo's | Op maat |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |