| Capaciteit | 256GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Productnaam | EMMC |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Productstatus | Nieuw |
| Geheugen | Flash |
| Wafeltje | KIOXIA-wafel |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Vervaardiging | PG-merk, China Chips Star |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Verenigbaarheid | Tabletten |
| capaciteit | 64 GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Name | Industrial Micro SD Card for Body Camera |
|---|---|
| Nand flash | 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Capaciteit | 128 GB tot 1 TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Leessnelheid | Tot 180 MB/s |
| Storagecapaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Sollicitatie | Industriële automatisering, bewaking, automobielsector, medische apparatuur |
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| Naam | Industriële geheugenkaart 128 GB |
|---|---|
| Klas | C10 U3 V30 |
| Garantie | 3 jaar |
| NAND Flash | 9T25 |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Capaciteit | 16GB-1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Capaciteit | 128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |