| Productnaam | Industriële TF-kaart |
|---|---|
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / U3/ A2 |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Wafeltje | Kioxia |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
|---|---|
| snelheid | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Schokbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Schrijf snelheid | Tot 90 MB/s |
| WAFELTJE | SK Hynix/kioxia |
| Wafeltje | Kioxia |
|---|---|
| NAND-type | MLC/TLC |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 64GB/128GB/256GB/512GB |
| Gegevensretentie | Tot 10 jaar |
| Naam | Originele TF/Mini SD-kaart |
|---|---|
| Tipe opslag | Flashgeheugen |
| Logo's | Op maat |
| Sleutelwoorden | geheugen SD-TF-kaart 100% ware capaciteit |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| naam | Originele TF/Mini SD-kaart |
|---|---|
| Logo | Aangepast |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| productstatus | Nieuw |
| Temperatuurbereik voor opslag | -25°C-85°C |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Materiaal | Plastic |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |