| Specificatie | Details |
|---|---|
| Controleur | AS/AK:16GB-256GB, SA:256GB-2TB |
| Interface | SD6.1 |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB: UHS-I |
| Werkspanning | 2,7 V-3,6 V: 16 GB-256 GB, 3,3 V/1,8 V: 512 GB-2 TB |
| Snelheidsniveau | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Lees- en schrijfsnelheid (A1) | Leessnelheid 90MB/s; Schrijfsnelheid 50 MB/s (TLC) |
| Lees- en schrijfsnelheid (A2) | Leessnelheid 180MB/s; Schrijfsnelheid 135 MB/s (TLC) |
| Bestandssysteem | 16GB-32GB: FAT32; 64GB-2TB: exFAT |
| Compatibiliteitsnormen | Compatibel met SD(XC)-ondersteunende hostapparaten |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0°C-70°C |
| Opslagtemperatuurbereik | -25°C-85°C |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies