| Name | Industrail Grade Flash Memory Card |
|---|---|
| Quality | New |
| Read Speed | 160mb/s |
| Write Speed | 140mb/s |
| Capacity | 64GB |
| Product Name | EMMC 5.1 Embedded Chips |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Brand | PG |
| Quality | New |
| Manufacturer | Yes |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Product | Mini SD Card |
|---|---|
| Use For | Surveillance Cameras Early Education Machines |
| Chips | Hynix V7 |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB |
| Color | Customized |
| Capacity | 512GB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Name | Original TF/ Mini SD Card |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Product Status | New |
| Storage Temperature Range | -25°C-85°C |
| Name | PG Brand Industrial Embedded EMMC 5.1 |
|---|---|
| OEM | Welcomed |
| Wafer | KIOXIA |
| Controller | SMI |
| Write Speed | 240MB/s |
| Magnet Proof | Yes |
|---|---|
| Package | Customizable |
| X-Ray Proof | Yes |
| Compatibility | SDHC/SDXC Devices |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Product Name | Memory Card For Dashcam |
|---|---|
| Color | Customized |
| Certification | CE And RoHS |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |