| Magnet Proof | Yes |
|---|---|
| Package | Customizable |
| X-Ray Proof | Yes |
| Compatibility | SDHC/SDXC Devices |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Name | 4K Camera Memory Card |
|---|---|
| Brand | PG Brand Or OEM |
| File System | FAT32/exFAT |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Package | Customizable |
| Name | Industrial TF Card For 4k Recording |
|---|---|
| Nand Flash | TLC |
| Quality | Good Health |
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |
| Capacity | 1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Name | Industrial TF Card For 4k Recording |
|---|---|
| Nand Flash | TLC |
| Quality | Good Health |
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |
| Product Name | Industrial TF Cards |
|---|---|
| Capacity | 64 128 256GB |
| Manufacturer | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Write Speed | Up To 140MB/s |
| Material | Plastic |
| Standard | EMMC 5.1 |
|---|---|
| Use Case | Learning Tablets |
| Read Speed | Up To 330MB/S |
| Aplication | Vehicle Communication And Control |
| Package | BGA153 Package |
| Operating Temperature | -45°C To +105°C |
|---|---|
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Color | Black |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Random Write Speed | Up To 10,000 IOPS |
| Name | 32GB Memory SD Card |
|---|---|
| Storage Type | Flash Memory |
| Logo | Customized |
| Color | Customizable |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Magnet Proof | Yes |
|---|---|
| Package | Customizable |
| X-Ray Proof | Yes |
| Compatibility | SDHC/SDXC Devices |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |