| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Capacity | 256GB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Product Name | EMMC |
|---|---|
| Flash Grade | Grade A |
| Product Status | New |
| Memory | Flash |
| Wafer | KIOXIA Wafer |
| Quality | 100% Original |
|---|---|
| Color | Black |
| Manufacturer | PG Brand,China Chips Star |
| Package Type | BGA 153 |
| Compatibility | Tablets |
| Capacity | 64GB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Name | Industrial Micro SD Card For Body Camera |
|---|---|
| Nand Flash | 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |
| Capacity | 128GB-1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Filesystem | FAT32/ ExFAT |
|---|---|
| Readspeed | Up To 180MB/s |
| Storagecapacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Application | Industrial Automation, Surveillance, Automotive, Medical Devices |
| Voltage | 2.7V To 3.6V |
| Name | Industrial Memory Card 128GB |
|---|---|
| Class | C10 U3 V30 |
| Warranty | 3 Years |
| Nand Flash | 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Capacity | 16GB-1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |