| Name | TF Flash Mini SD Card |
|---|---|
| Feature | Compact And Large Capacity Option |
| Color | Customized |
| Application | Drones, Game Console |
| Dimensions | 15mm*11mm*1mm |
| Product | Mini SD Card |
|---|---|
| Use For | Smartphone & Camera Story Players |
| Chips | KIOXIA |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Color | Customized |
| Product | Mini SD Card |
|---|---|
| Use For | Surveillance Cameras Early Education Machines |
| Chips | Hynix V7 |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB |
| Color | Customized |
| Name | Industrail Grade Flash Memory Card |
|---|---|
| Quality | New |
| Read Speed | 160mb/s |
| Write Speed | 140mb/s |
| Capacity | 64GB |
| Name | Memoria Carte 64GB |
|---|---|
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Customized | Acceptable |
| Products Status | In Stock |
| Speed Class | Class 10 |
| Product | PG Brand Tf Memory Card |
|---|---|
| Use For | Camera/DVR |
| Chips | Hynix V7/ KIOXIA |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Color | Customized |
| Usage | Phone, Camera, Etc |
|---|---|
| Packing | Retail Package / Custom |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Storage Type | Flash Memory |
| Color | Black, Blue, Red, Etc |
| OEM | Support |
|---|---|
| Products Status | In Stock |
| Material | Plastic |
| Brand | PG Brand |
| Feature | High Speed |
| Product Name | PG Brand Industrial TF Card For Industrial Control PLC |
|---|---|
| Capacity | 64 128 256GB |
| Manufacturer | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Write Speed | Up To 140MB/s |
| Certifications | CE, RoHS |
| Product | High Endurance Mini SD Card |
|---|---|
| Use For | GoPro Camera GPS |
| Chips | KIOXIA |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Color | Customized |