| Product Name | Automotive Embedded EMMC |
|---|---|
| Write Speed | 240MB/s |
| Read Speed | 330MB/s |
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| Material | Plastic |
| Product Name | Embedded EMMC 5.1 |
|---|---|
| Storage Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Application | RK3576 Embedded Terminal |
| Brand | PG Brand |
| Product Name | EMMC 5.1 Flash Memory |
|---|---|
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Choice Of Flash | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Capacity | Up To 256GB |
| Read Speed | Up To 330MB/S |
| Product Name | Embedded Storage Solution EMMC |
|---|---|
| Memory | Flash |
| Controller | SMI |
| Wafer | KIOXIA |
| Application | Advanced Driving Assistance System |
| Product Name | EMMC 5.1 Embedded Chips |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Brand | PG |
| Quality | New |
| Manufacturer | Yes |
| Product Name | EMMC 32GB 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Status | Good Health |
| Write Speed | 240MB/S |
| Logo Customized Service | Available |
| Command Queueing | Supported |
| Product Name | EMMC IC Memory Chip |
|---|---|
| Capacity | 64GB-256GB |
| Agreement | HS400 |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Product Name | Embedded Automotive Grade EMMC |
|---|---|
| Flash Grade | Grade A |
| Logo | Oem |
| Package | BGA153 |
| Compatible | ADAS |
| Protocol | HS400 |
|---|---|
| Application | Smartphone |
| Package | BGA153 Package |
| Reliability | Enhanced ECC And Wear Leveling |
| Capacity | 64GB-256GB |
| Product Name | 64GB 128GB 256GB EMMC |
|---|---|
| Capacity | 64GB 128GB 256GB |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |