| Product Name | 256GB 128GB 64GB 32GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Capacity | 32GB-512GB |
| Used For | Smart Phone/ Embedded Motherboard /Tablet PC |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Product Name | Embedded Automotive EMMC5.1 Flash Memory Solution |
|---|---|
| Color | Black |
| Read Speed | 330MB/s |
| Write Speed | 240MB/s |
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| Package Type | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Grade | Commercial Grade |
| Sequential Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Controller | SMI |
| Operating Voltage | 2.7V - 3.6V |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Voltage | 2.7V-3.6V |
| Manufacturer | PG |
| Color | Black |
| Capacity | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Key Features | Good Quality, High Performance |
|---|---|
| Choice Of Flash | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Enhanced Strobe | Supported |
| Capacity Range | 64GB To 256GB |
| Voltage | 1.8V / 3.3V |
| Features | Advanced Wear Leveling, Bad Block Management, TRIM Support, Power Loss Protection, Secure Write Protection |
|---|---|
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Wafer | Industrial Grade KIOXIA Wafer |
| Operating Temperature | -25°C To +85°C |
| Standard | EMMC 5.1 |
| Features | Advanced Wear Leveling, Bad Block Management, TRIM Support, Power Loss Protection, Secure Write Protection |
|---|---|
| Capacity | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Quality | 100% Original |
| Random Write Speed | Up To 10,000 IOPS |
| Voltage | 2.7V-3.6V |
| Features | Advanced Wear Leveling, Bad Block Management, TRIM Support, Power Loss Protection, Secure Write Protection |
|---|---|
| Manufacturer | PG |
| Protocol | HS400 |
| Voltage | 2.7V-3.6V |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB-256GB |
|---|---|
| Agreement | HS400 |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |