| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | özelleştirilebilir |
| Röntgen kanıtı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Adı | 128GB Cartao de Memoria |
|---|---|
| Marka | PG markası veya OEM |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Hız sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
|---|---|
| Usta | Sa |
| Veri saklama | 10 yıl |
| Hata düzeltme | ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
| Hız | C10, U3, V30, A1 |
|---|---|
| Kalite | Kontrplak durumda |
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Ürün Durumu | Yeni |
| fabrika | Evet |
| Gofret | Kioksiye |
|---|---|
| NAND türü | MLC/TLC |
| Dosya sistemi | FAT32/ exFAT |
| Kapasite | 64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
| Renk | Siyah veya basılı |
|---|---|
| Boyut | 15*11*1mm |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
| Depo | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Güç Kaynağı | 1 milyon saatten fazla |
|---|---|
| Uyumluluk | Çoğu gömülü sistem ve endüstriyel cihazla uyumludur |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Su geçirmez | IPX7 derecelendirmesi |
| Depolama sıcaklığı | -55°C ila 95°C |
| Kapasite | 64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kullanım | Tablet PC, MP3, Telefon, Kamera, GPS, DVR |
| Sertifikalar | CE, RoHS |
| Form faktörü | Mikro SD (TF Kart) |
| Oku. | 180 MB/sn |
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
|---|---|
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
| Dayanıklılık | Endüstriyel uygulamalar için yüksek dayanıklılık |
| Depo | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Dayanıklılık | Aşınma dengeleme özelliğiyle yüksek dayanıklılık |
|---|---|
| Depo | 64GB-512GB |
| Arayüz | SDIO 3.0 / SPI |
| Su geçirmez | IPX7 derecelendirmesi |
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |