| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
|---|---|
| Depolama Kapasitesi | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Veri tutma | 10 yıla kadar |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Ambalaj | toplu paket/pp kutu/blister |
| cips | Hynix V7/KIOXIA |
| Dayanıklılık | Suya Dayanıklı, Darbeye Dayanıklı, X Işınına Dayanıklı |
| Destek | Telefon/MP3/MP4/Hoparlör |
| MTBF (başarısızlıklar arasındaki ortalama süre) | 1 milyon saate kadar |
|---|---|
| Dosya sistemi | Fat32 / exfat |
| Depolama Kapasitesi | 64GB-512GB |
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
| Çalışma Nemi | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Arayüz | SDIO 3.0 |
| Yazma hızı | 150MB/S'ye kadar |
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Arayüz | SDIO 3.0 / SPI |
| Güç Kaynağı | 1.000.000 Saat |
| Dayanıklılık | Endüstriyel sınıf, yüksek dayanıklılık |
| Su geçirmez | IPx7 |
| Arayüz | SDIO 3.0 / UHS-I |
|---|---|
| Dosya sistemi | Fat32 / exfat |
| ağırlık | Yaklaşık. 0.5g |
| Güç Kaynağı | 1.000.000 Saat |
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
| Adı | Endüstriyel Kaliteli TF Kartı |
|---|---|
| Kapasite | 128GB / 256GB / 512GB / 1TB / 2TB |
| Renk | Kırmızı, Siyah veya Özel |
| Logo | Boş veya Basılı |
| Malzeme | Plastik |
| Ürün | Dashcam için Endüstriyel TF Kartı |
|---|---|
| Oem | Hoş geldin |
| Durum | Sağlık |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| İçin kullanılır | araç kamerası |
| İsim | Taşınabilir Dış Mekan Cep Dijital Video Kaydedici için TF Kartı |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| Yazma hızı | 140MB/S |
| Kapasite | 64GB 128GB 256GB |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
|---|---|
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
| Güç Kaynağı | 1.000.000 Saat |
| Şok direnci | 1500G/0.5ms |
| Çalışma Nemi | % 5 ila% 95 rh |