| Ürün adı | PG Marka Yüksek Performanslı eMMC Otomotiv Sınıfı |
|---|---|
| Logo | Oem |
| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
| Kalite | Exectlect |
| Uygulama | Otomotiv elektroniği |
| Ürün | Eğitim Tabletleri için emmc |
|---|---|
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Logo | özelleştirilmiş |
| Ürün adı | EMMC IC Bellek Çip |
|---|---|
| Kapasite | 64GB-256GB |
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Ürün adı | PG Marka 256GB eMMC |
|---|---|
| Paket | BGA paketi |
| Anahtar Özellikler | Kaliteli, yüksek performans |
| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
| Menşei | Çin |
| Kalite | Kontrplak durumda |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Üreticisi | PG Markası, Çin Cips Yıldızı |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Uyumluluk | Tabletler |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı eMMC5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 64GB-256GB |
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Kapasite | 8GB-256GB |
|---|---|
| anlaşma | HS400 |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |