| Adı | 4K Kamera Bellek Kartı |
|---|---|
| Marka | PG markası veya OEM |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Name | Industrial TF Card for 4k Recording |
|---|---|
| Nand flash | TLC |
| Quality | Good health |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Kapasite | 1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Name | Industrial TF Card for 4k Recording |
|---|---|
| Nand flash | TLC |
| Quality | Good health |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Ürün Adı | Endüstriyel TF Kartları |
|---|---|
| Kapasite | 64 128 256GB |
| Üretici | Çin Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Yazma hızı | 140MB/sn'ye kadar |
| Malzeme | Plastik |
| Standart | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Uygulama | Araç iletişimi ve kontrolü |
| Paket | BGA153 Paketi |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ila +105°C |
|---|---|
| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
| Renk | Siyah |
| Arayüz | HS400, HS200, HS, DDR |
| Rastgele Yazma Hızı | 10.000'e kadar IOPS |
| Adı | 32GB bellek sd kartı |
|---|---|
| Depolama türü | FLAŞ bellek |
| Logo | özel |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | özelleştirilebilir |
| Röntgen kanıtı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |