| Kapasite | 256 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Ürün adı | EMMC |
|---|---|
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Hafıza | Flaş |
| Gofret | KIOXIA gofret |
| Kalite | Kontrplak durumda |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Üreticisi | PG Markası, Çin Cips Yıldızı |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Uyumluluk | Tabletler |
| Kapasite | 64 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Name | Industrial Micro SD Card for Body Camera |
|---|---|
| Nand flash | 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Kapasite | 128GB-1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Dosya sistemi | FAT32/ exFAT |
|---|---|
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
| Depo | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, gözetim, otomotiv, tıbbi cihazlar |
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
| İsim | Endüstriyel Hafıza Kartı 128GB |
|---|---|
| Sınıf | C10 U3 V30 |
| Garanti | 3 yıl |
| NAND Flash | 9T25 |
| Kalite | En iyi kalite |
| Kapasite | 16GB-1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Kapasite | 128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |