| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Gofret | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +85°C |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Protokol | HS400 |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
|---|---|
| Seviye | ticari sınıf |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V - 3,6V |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
|---|---|
| Seviye | ticari sınıf |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V - 3,6V |
| Protokol | HS400 |
|---|---|
| Gerilim | 2.7V-3.6V |
| Özellikler | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Üretici | PG |
| Renk | Siyah |
| Hafıza | Flaş |
|---|---|
| GELENEK | Destek |
| Menşei | Çin |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Durum | İyi |
|---|---|
| Anlaşma | HS400 |
| Arayüz | MMC (MultiMediaCard) arayüzü |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Orjin | Çin |
| Kapasite | 64GB-256GB |
|---|---|
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Flaş Seçimi | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Standart | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Uygulama | Araç iletişimi ve kontrolü |
| Paket | BGA153 Paketi |
| Name | PG Industrial Grade eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| OEM | Support |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı eMMC 5.1 |
| Nand Flash Türü | 3D NAND |
| Kapasite | 64 128 256G |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |