| İsim | Tablet için yeni durum EMMC5.1 |
|---|---|
| Başvuru | Tablet |
| Denetleyici | SMI |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 64GB - 256GB |
|---|---|
| Orjin | Çin |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85°C / -45°C~+105°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| İsim | 128GB EMMC Mükemmel İstikrar |
|---|---|
| Başvuru | Gömülü Ana kart |
| Denetleyici | SMI |
| Kapasite | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Ürün adı | Gömülü Otomotiv EMMC5.1 Flash Bellek Çözümü |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
|---|---|
| Protokol | HS400 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Üreticisi | PG Markası, Çin Cips Yıldızı |
| Ürün | EMMC |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |