| Kapasite | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
|---|---|
| Kalite | %100 Orijinal |
| Rastgele Yazma Hızı | 10.000'e kadar IOPS |
| Voltaj | 2.7V-3.6V |
| Renk | Siyah |
| GOFRET | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
|---|---|
| Kalite | %100 Orijinal |
| Özellikleri | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Durum | Yeni |
| Kapasite | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| GOFRET | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
|---|---|
| Özellikleri | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Kalite | %100 Orijinal |
| Durum | Yeni |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Üreticisi | PG |
|---|---|
| Protokol | HS400 |
| Voltaj | 2.7V-3.6V |
| Arabirim | HS400, HS200, HS, DDR |
| Özellikleri | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Üreticisi | PG |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila +85°C |
| Protokol | HS400 |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Rastgele Yazma Hızı | 10.000'e kadar IOPS |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ila +105°C |
|---|---|
| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
| Renk | Siyah |
| Arayüz | HS400, HS200, HS, DDR |
| Rastgele Yazma Hızı | 10.000'e kadar IOPS |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
|---|---|
| Flaş Seçimi | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Kapasite | 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V - 3,6V |
| Anlaşma | HS400 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| Oem | Destek |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Kalite | Orijinal Orijinal |
| Uyumluluk | Tablet PC/Set Üstü Kutu |
| Kalite | Kontrplak durumda |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Arayüz | HS400, HS200, HS, DDR |
| Özellikler | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Anlaşma | HS400 |
|---|---|
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Flaş Seçimi | MLC/3DTLC/QLC NAND |