| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
|---|---|
| Woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| Szybkość odczytu | Do 180 MB/s |
| Szybkość zapisu | Do 150 MB/s |
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB/ |
|---|---|
| Czytaj prędkość | 160 MB/s |
| Prędkość zapisu | 140 MB/s |
| Temperatura pracy | -25~85℃ |
| Kontroler | Sa |
| nazwisko | Memoria Carte 64 GB |
|---|---|
| Pojemność | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| niestandardowe | Przystępne. |
| Stan produktów | w magazynie |
| Klasa szybkości | Klasa 10 |
| Nazwa produktu | Karty wbudowane EMMC |
|---|---|
| OEM/ODM | Powitanie |
| Protokół | HS400 |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I / UHS-II (w zależności od modelu) |
|---|---|
| Funkcja | Duża pamięć pojemności, obsługa wideo 4K |
| Pojemność pamięci | różni się (np. 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB) |
| uszczelka | opakowanie zbiorcze/pudełko PP/blister |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Nazwa produktu | Wbudowany eMMC 5.1 |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Aplikacja | Wbudowany terminal RK3576 |
| Marka | Marka PG |
| Status | Dobry zdrowie |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pamięć | Błysk |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Nazwa produktu | eMMC 32 GB 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Status | Dobry zdrowie |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Kolejkowanie poleceń | Utrzymany |
| Produkt | Pamięć układów scalonych eMMC5.1 |
|---|---|
| Logo | Dostosowane logo |
| Producent | Chińska gwiazda chipsów |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pochodzenie | SZ |
| Nazwa produktu | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Zgodność | dekoder |
| Typ pakietu | 153BGA |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Stopień wafla | Dobra śmierć |